Kontakt z nami
PPHU TARGFORT sp.j.
ul. Myśliborska 42
03-185 Warszawa

tel.: 22 300 21 21
kom.: 604 224 183
Kredyt na mieszkanie
PPHU Targfort Sp.j. stale współpracuje i poleca Państwu sprawdzonych partnerów w zakresie finansowania mieszkań w naszej inwestycji.
Osiedle Portowa
Osiedle Świdry II
Inwestycje realizowane

OSIEDLE PORTOWA

Obecnie realizowany jest już trzeci etap inwestycji Osiedle Portowa na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Myśliborskiej. Usytuowanie jej z dala od miejskiego gwaru i hałasu niewątpliwie pozwala na korzystanie z uroków spokojnego życia wśród zieleni, w sąsiedztwie rzeki Wisły przy jednoczesnym dobrym połączeniu z centrum miasta i bliskości centrów handlowych jak i terenów wypoczynkowych. Projekt ten powstał z myślą o rodzinach ceniących sobie kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek. W pobliżu znajdują się tereny nadwiślańskie, które sprzyjają uprawianiu sportów, a także pieszych i rowerowych wycieczek.

Lokalizacja nowych mieszkań gwarantuje doskonałą komunikację z całą prawobrzeżną jak i lewobrzeżną Warszawą. Ulicą Modlińską kursują liczne linie autobusowe, a w 2012 roku uruchomiono linię tramwajową umożliwiającą przejazd na drugą stronę Wisły mostem Curie-Skłodowskiej. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo mostu Grota-Roweckiego. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15- 30 minut.

W okolicy znajdują się : hipermarket AUCHAN, przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, Akademia Finansów, przychodnia lekarska, Urząd Dzielnicy Białołęka, poczta, apteka, siłownia itp.

Zaletą jest również brak wysokiej zabudowy w sąsiedztwie.

Na Osiedlu Portowa w każdym budynku mieszkalnym znajdować się będzie winda. Na poziomie -1 zaprojektowano komórki lokatorskie. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależne będą ogródki, a mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony.

Łącznie inwestycja ta obejmuje ponad 300 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od 30m2 do 98m2.

Na terenie osiedla znajdować się będzie naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi.

Zaplanowano także plac zabaw dla dzieci.

Całość terenu będzie ogrodzona. Wjazd na osiedle przewidziany został od ulicy Myśliborskiej.

Atuty osiedla :

  • niskie bloki z windami
  • mieszkania na parterze z ogródkami
  • duże balkony
  • dużo terenów zielonych
  • szybki dojazd do centrum miasta

Własność hipoteczna, w cenie mieszkania wartość udziału w gruncie.

OSIEDLE ŚWIDRY II

Obecnie realizowana jest także inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Modlińskiej 71. Usytuowanie jej w pobliżu węzła komunikacyjnego gwarantuje szybki dojazd do prawobrzeżnej i lewobrzeżnej części Warszawy.
 
Bliskość ulicy Modlińskiej gwarantuje bardzo dobre połączenia autobusowe, a w  przyszłości planowane jest także uruchomienie linii tramwajowej. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo mostu Grota-Roweckiego, jak również mostu Północnego. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 - 30 minut.
 
W okolicy znajdują się : hipermarket AUCHAN, przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, Akademia Finansów, przychodnia lekarska, Urząd Dzielnicy Białołęka, poczta, apteka, siłownia itp.

Zaletą jest również brak wysokiej zabudowy w sąsiedztwie.
 
Osiedle ŚWIDRY II składać się będzie z dwóch budynków ; trzypiętrowego (bliźniaka) i czteropiętrowego. W bloku czteropiętrowym znajdować się będzie winda. Na poziomie -1 zaprojektowano podziemne miejsca postojowe. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależne będą ogródki, a mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony.
 
Łącznie inwestycja ta obejmuje 24 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 46 m2 do 122 m2.
Na terenie osiedla znajdować się będzie naziemny parking z miejscami postojowymi.
Całość terenu będzie ogrodzona. Wjazd na osiedle przewidziany został od ulicy Modlińskiej.

Atutu osiedla :

  • niski blok z windą
  • mieszkania na parterze z ogródkami
  • duże balkony
  • szybki dojazd do centrum miasta
  • Własność hipoteczna, w cenie mieszkania wartość udziału w gruncie.

 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży znajdującym się przy ul. Myśliborskiej 42 w Warszawie.
Tel . 22 300 21 21 lub 604 224 183.

Jesteś naszym: 460441 gościem
Wykonanie strony internetowe : DevilArt