Kontakt z nami
PPHU TARGFORT sp.j.
ul. Myśliborska 42
03-185 Warszawa

tel.: 22 300 21 21
kom.: 604 224 183
Kredyt na mieszkanie
PPHU Targfort Sp.j. stale współpracuje i poleca Państwu sprawdzonych partnerów w zakresie finansowania mieszkań w naszej inwestycji.
Osiedle Portowa
Osiedle Świdry II
Nowe mieszkania Warszawa

Drodzy Państwo, firma Targfort specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym. Nasze nowe mieszkania są zlokalizowane w najlepszych punktach Warszawy:

  • osiedle Świdry
  • osiedle Portowa.

Budowane przez nas osiedla charakteryzują się dużą autonomicznością.

W skrócie wszystkie nasze nowe mieszkania posiadają bardzo wysoki standard wykończenia, tj.:

  • tynki wewnętrzne,
  • wysokiej jakości okna PCV,
  • drzwi do lokali mieszkalnych stalowe (antywłamaniowe),
  • parapety wewnętrzne,
  • instalacja elektryczna i hydrauliczna.

Wszystkie nasze nowe mieszkania posiadają dogodny dojazd, niezbędną infrastrukturę a co najważniejsze niską cenę. Dodatkowym atutem jest możliwość wprowadzania zmian w rozłożeniu zakupionego mieszkania. Oczywiście sugerowane przez Państwa zmiany muszą zostać zaakceptowane przez naszego architekta.

Stawiając na komfort naszych przyszłych klientów, nawiązaliśmy współpracę z bankami. Nasi pracownicy pomogą w uzyskaniu kredytu na nowe mieszkanie. Dlatego nie czekaj dłużej i skorzystaj z promocji: "Tanie mieszkania Warszawa", która umożliwi zakup nowych mieszkań w korzystnych cenach.

Obecnie firma Targfort buduje nowe mieszkania w Warszawie przy ul. Myśliborskiej. Nowo powstające osiedle PORTOWA składać się będzie z sześciu budynków czteropiętrowych w tym pięciu mieszkalnych i jednego biurowego stanowiącego ekran od ulicy Myśliborskiej.

W każdym budynku mieszkalnym znajdować się będzie winda. Na poziomie -1 zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie nowe mieszkania, które są usytuowanych na parterze będą posiadały ogródki, a mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony.

Łącznie inwestycja ta obejmuje niewiele ponad 100 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Nowe mieszkania posiadają bardzo zróżnicowany metraż: od 30m2 do 98m2. Każdy nabywca znajdzie odpowiednie lokum dla siebie lub swojej rodziny. Na terenie osiedla znajdować się będzie naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi. Zaplanowano także plac zabaw dla dzieci. Całość terenu będzie ogrodzona. Wjazd na osiedle przewidziany został od ulicy Myśliborskiej.

Poniżej przedstawiamy wizualizację, które przedstawiają nowe mieszkania na osiedlu Portowa. Jest to trzeci etap naszej inwestycji.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży znajdującym się przy ul. Myśliborskiej 42 w Warszawie.
Tel . 22 300 21 21 lub 604 224 183.

Jesteś naszym: 460444 gościem
Wykonanie strony internetowe : DevilArt